مرجع کنکور ایران

دانلود رایگان نمونه سوال جزوه و تست کنکور

اگر فقط به قبولی رشته های پزشکی فکر میکنید، جای درستی اومدید! سوخت جت پزشکی کامل ترین بسته فقط برای قبولی رشته های پزشکی در کنکور 1402 میباشد.

سوخت جت پزشکی چیه

“سوخت جت پزشکی” کامل ترین بسته رشته تجربی است که فقط و فقط برای قبولی رشته های پزشکی طراحی شده است. پس اگر هدفی جز رشته های پزشکی دارید این بسته به درد شما نمیخوره!

هر چیزی که یک کنکوری برای موفقیت نیاز داره به صورت جامع و یکجا برای شما با بالاترین کیفیت طراحی و تولید شده است.

1. هر چیزی را با در نظر گرفتن عملکرد و افتخارات قبلی باید سنجید. افتخار میکنیم که در سه سال گذشته بیش از 300 مورد قبولی رشته های پزشکی با کمک تیم دیجی کنکور به دست آمده است. (ویدیو زیر را ببینید.)

2. در آخرین کنکور رسمی برگزار شده با رتبه های زیر هزار و موارد بسیار قبولی رشته های پزشکی گل کاشتیم. (تصویر زیر را ببینید.)

3. بیش از 98 درصد رضایت دانش آموزان پر تلاش دیجی کنکور از بسته سوخت جت شامل برنامه ریزی، درسنامه، مشاوره و… را کسب کردیم. (ویدیو زیر را ببینید.)

همین حالا اقدام کن

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

محتویات سوخت جت پزشکی

پروژه بزرگ “سوخت جت پزشکی” برای تک تک لحظات شما تا روز کنکور برنامه ریزی کرده است. فراموش نکنیم که ما سه هدف مهم را در این پروژه برای شما در نظر گرفتیم که برای رسیدن به آن باید به همه مسیری که از امروز تا کنکور پیش بروید، دقت شود. حالا بدون هیچ اضافه گویی سراغ معرفی بخش های مختلف پروژه برویم.

بسته ALL IN BOOKs کنکور کامل ترین بسته درسنامه برای همه دروس عمومی و اختصاصی کنکور تجربی می باشد. با داشتن این درسنامه انگار همه کتاب ها رو یکجا داری. این بسته شما را از خرید و مطالعه هر کتاب، درسنامه و جزوه ای بی نیاز می کند. حتما ویدیو بالا رو با دقت ببین تا با درسنامه ها کامل آشنا یشی.

این بسته برای این طراحی شده که بتوانید از هر سطحی که هستید به قبولی قطعی رشته های پزشکی برسید. به جای اینکه ده ها جلد کتاب بخوانید، میتوانید، این درسنامه ها را بخوانید. در ادامه مهمترین ویژگی های این بسته را ببینید:


1. کامل ترین درسنامه تاریخ کنکور

امکان ندارد نکته ای در جایی (کتاب ، دی وی دی یا سر کلاسی) گفته شده باشد و در این کتاب نیاورده باشیم. بیش از 700 جلد کتاب، چند هزار ساعت دی وی دی و 1500 جزوه را مطالعه و بررسی کردیم تا مبادا چیزی باشد که در این بسته نیاورده ایم.


2. آموزش 4 جانبه تصویری-نموداری-جدولی-متنی

آموزش درست یعنی ترکیب این 4 موردی که گفتیم. قرار نیست فقط مثل روزنامه متن های طولانی رو بخونید نه! همه چیز به بهترین شکل چیده شده. تصویر ، نمودار و جدول در کنار متن آموزش رو برای شما نه تنها با کیفیت تر بلکه لذت بخش تر هم میکنند.


3. پارتیشن بندی ذهنی – ارزشی

هر چیزی در کنکور ارزش دارد. چرا ما باید زمان و حجم مطالعه مساوی بین دو مبحث که تعداد سوالات و ضرایت کنکورشان یکی نیست بگذاریم!

در این بسته هر درس به درسنامه هایی با تکه های خیلی کوچک تر و کوچک تر تقسیم شده. با این روش شما 5 مرحله حرفه ای مطالعاتی که گفتیم را به خوبی میگذرانید.


4. رهایی کامل از خلاصه نویسی و نکته برداری

حتی یک کلمه هم، نیاز به خلاصه برداری ندارید و تمام تمرکز شما صرف یادگیری می شود. اما چگونه؟

هر پارتیشن مطالعاتی علاوه بر توضیح درسنامه شامل سه بخش خلاصه درسنامه، نکات طلایی پارتیشن ، مرور سریع نموداری می باشد.

بخش اول. درسنامه های اختصاصی

 زیست شناسی: شامل سه کتابچه زیست دوازدهم، یازدهم و دهم

 فیزیک: شامل سه کتابچه فیزیک دوازدهم، یازدهم و دهم

ریاضی تجربی: شامل دو کتابچه ریاضی جامع 1 و 2 (تقسیم شده برای هر پایه)

 شیمی: شامل سه کتابچه شیمی دوازدهم، یازدهم و دهم

دانلود نمونه شیمی

دانلود نمونه فیزیک

بخش دوم. درسنامه های عمومی

فارسی: شامل دو کتابچه فارسی جامع 1 و 2 (تقسیم شده برای هر پایه)

عربی: شامل دو کتابچه عربی جامع 1 و 2 (تقسیم شده برای هر پایه)

دین و زندگی: شامل سه کتابچه دینی دوازدهم، یازدهم و دهم

زبان انگلیسی: شامل دو کتابچه زبان جامع 1 و 2 (تقسیم شده برای هر پایه)

همین حالا اقدام کن

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410


با مطالعه درسنامه ها مرحله یادگیری اتفاق میفتد. با حل تست ها وارد فازهای بعدی؛ تکمیل یادگیری، تسلط، تثبیت و جمع بندی می شویم.ویژگی های بسته تست و آزموناین نکته را همیشه در ذهن داشته باشید، یادگیری در مطالعه درسنامه اتفاق میافتد و پیشرفت در حل تست. حالا وقت آن است که به طور کامل با ویژگی های بهترین بسته تست مکمل کنکور تجربی آشنا بشیم:


1. پاسخنامه “نکته و تست” کاملا تشریحی

پاسخنامه تشریحی

تست با کیفیت با پاسخ نکته و تست محور معنا دارد. تمامی تست های این بسته با دقت بسیار زیادی با توجه به سوالات کنکور سراسری و آزمون های آزمایشی معتبر طراحی شده است. تمامی سوالات همراه با پاسخ تشریحی نکته و تست، پاسخ تصویری و علت نادرسی سایر گزینه هاست.


2. پارتیشن بندی ذهنی – ارزشی

هر چیزی در کنکور ارزش دارد. چرا ما باید زمان و حجم مطالعه مساوی بین دو مبحث که تعداد سوالات و ضرایت کنکورشان یکی نیست بگذاریم!

در این بسته هر درس به درسنامه هایی با تکه های خیلی کوچک تر و کوچک تر تقسیم شده. با این روش شما 5 مرحله حرفه ای مطالعاتی که گفتیم را به خوبی میگذرانید.

حتما بخوانید:  دانلود جزوه قواعد عربی یازدهم

محتویات بسته تست و آزمون

بخش اول. تست و آزمون های فصل به فصل (3000 تست)

مرحله 1: تست های مکمل مبحثی = برای یادگیری تکمیلی

مرحله 2: آزمون های تسلط = برای تسلط در هر فصل

مرحله 3: آزمون های تثبیت = برای تثبیت در هر فصل

مرحله 4: آزمون های جمع بندی = برای حمع بندی هر فصل

نمونه تست و آزمون زیست

بخش دوم. آزمون های جامع (16 آزمون)

3 + 3 + 3 مرحله آزمون جمع بندی برای دهم + یازدهم + دوازدهم

3 مرحله آزمون جمع بندی پایه (دهم و یازدهم)

2 + 2 مرحله آزمون جمع بندی عمومی جامع + اختصاصی جامع

3 مرحله آزمون جمع بندی مطابق کنکور سراسری

همین حالا اقدام کن

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

گام نهایی برای تسلط بر دروس عمومی را با این بسته ویدیویی، بردارید.

در دامه با دو ویژگی اصلی ویدیوهای آموزشی آشنا میشی:


1. حرفه ای ترین تیم مدرسین و مولفین

برای تهیه و تولید برنامه های آزموشی هر درس، یک تیم 10 نفره شامل درصدهای بالای 90 کنکور (در آن درس) و مدرسین با سابقه کنکوری، زخمت فراوانی کشیده اند.


2. تدریس روان و کاملا قابل فهم 

نمونه های زیر رو ببین؛ تا کمی با فرایند تدریس های ویدیویی سریع و خشن دروس عمومی، اشنا بشی:

بعد از منابع درسنامه و تست درجه یک، حالا وقت یک برنامه ریزی حرفه ای و اصولی است. برای تمامی لحظات شما از روز اول تا روز کنکور برنامه ریزی دقیق و حساب شده فقط برای رسیدن به هدف رشته های پزشکی طراحی شده است.

بسته های برنامه ریزی حجمی و زمانی شما دارای ویژگی های زیر هستند:


1. بودجه بندی حجمی – زمانی مشخص

برنامه حجمی زمانی

در 3 مرحله، تا پایان اسفند ماه امسال، تمامی درس ها با 6 دور مطالعه و 4  دور مرور تکمیل می شود. سپس وارد دوران مرور، تثبیت نهایی و جمع بندی می شویم.


2. طراحی شده توسط بهترین ها

پاسخنامه تشریحی

+ طراحان برنامه ریزی ها: این برنامه ها با همکاری بیش از 20 نفر از دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته های پزشکی دانشگاه تهران برای قبولی شما در رشته های تاپ پزشکی طراحی شده است.

+ قابلیت ویژه شخصی سازی: سطح بندی این برنامه طوری در نظر گرفته شده که میتونه با ساعت مطالعه ها و شرایط مختلف شما قابل تطبیق باشد. در کنار راهنمایی مشاوران همراه شما، دیجی کنکور یک برنامه کاملا شخصی سازی شده را در اختیار هر دانش آموز قرار میدهد.


3. برنامه به سبک چرخه های مطالعاتی 7 تایی

در دنیای برنامه ریزی و یادگیری عدد 7 جایگاه بسیار ویژه ای دارد. اگر میخواهید یک مطلب برای مدت طولانی در ذهن شما بماند و فراموش نشود باید طبق چرخه های مطالعاتی 7تایی پیش بروید.

اگر بخواهیم خیلی ساده توضیح دهیم، به این صورت است که اگر درسی را امروز مطالعه میکنید؛ باید 7، 14، 28، 56 و 112 روز بعد دوباره مطالعه و مرور کنید. این روش برای شما معجزه میکند طوریکه هیچ چیز را سر جلسه کنکور از یاد نمی برید.

همانطور که در تصویر بالاتر مبینید وقتی چرخه 7 تایی کامل شود معجزه اتفاق میفتد و ذهن شما مثل یک هارد بسیار قوی، هزاران صفحه مطالعه شما برای کنکور را، آماده و مهیا در اختیارتان قرار میدهد.

همین حالا اقدام کن

شماره مرکز پشتیبانی 02128422410

یک دوست واقعی از مشاورین متخصص، که خودشون از رتبه های برتر رشته شما هستن و الان تو رشته آرزوهای شما درس میخونن؛ در تمام طول مسیر در کنار شما خواهد بود.

ویژگی های مشاور

+ سابقه ارزشمند: مشاور شما حداقل 3 سال سابقه مشاوره حرفه ای داره و 5 داوطلب با رتبه زیر 1000 تا حالا داشته.

+ رتبه برتر کنکور: مشاور شما از رتبه های برتر کنکور سراسری و دانشجو رشته های پزشکی هستش.

+ پیگیری روزانه: مشاور شما به طور روزانه وضعیت برنامه شما رو پیگیری میکنه و بهتون راهکارهای مناسب رو یاد میده.

+ پیشرفت در آزمون ها: مشاور شما وضعیت درصد و تراز آزمون های شما رو مرتب تحلیل میکنه و برای افزایش درصد و تراز حسابی بهتون کمک میکنه.

+ تماس تلفنی هفتگی: مشاور شما هفته ای یک تا دو جلسه بهتون زنگ میزنه و جلسات حرفه ای مشاوره ای براتون برگزار میکنه.

+ آموزش استراتژی ها: تمامی تکنیک های و استراتژی های مطالعاتی، تست زنی، آزمون دادن و مدیریت زمان به شما آموزش داده می شود.

هدایا

برای کسانی که امسال با سوخت جت پزشکی همراه هستند 2 هدیه ارزشمند کنکوری و 1 هدیه خاص (به زودی اعلام میشه) در نظر گرفتیم.

هدیه اول: موفقیت در کنکور فقط با درس خواندن و تست زدن به دست نمی آید. شما باید اطلاعاتی را داشته باشید که هر کسی که در کنکور رتبه برتر شده، داشته است. اطلاعاتی که کسی به همین سادگی به شما نمی گوید! اگر میخواهید درست مثل یک رتبه تک رقمی در سال کنکور رفتار کنید، قطعا دوره منتورینگ را باید داشته باشید.

هدیه دوم: برای اینکه خیال شما بابت درسنامه ها، تست ها و ویدیوهای آموزشی راحت باشد، خریداران بسته سوخت جت هر وقت، هر نوع نیازی به هر کدام از مجموعه های آموزشی این دو انتشارات معتبر داشتند، با هزینه دیجی کنکور در اختیارشان قرار میگیرد.

پس یادتون باشه که با این مجموعه نیازی نیست حتی 1 ریال هم بابت محصولات آموزشی هیچ هزینه ی اضافی انجام دهید.

پیش ثبت نام + مشاوره رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *