مرجع کنکور ایران

دانلود رایگان نمونه سوال جزوه و تست کنکور

ریاضی چهارم ابتداییمعمولا هر ساله امتحان ریاضی نوبت اول پایه چهارم دبستان از نصف کتاب درسی و در دی ماه برگزار می شود. دانش آموزان می توانند برای آمادگی بیشتر و موفقیت در امتحانات دی ماه ۱۴۰۱ پس از مطالعه کتاب، نمونه سوالات امتحان ریاضی چهارم ابتدایی را دانلود کرده و جواب های خود را با پاسخ تشریحی سوالات تطبیق دهند تا به اشکالات خود در این درس پی ببرند.

دانلود نمونه سوالات امتحان ریاضی چهارم ابتدایی نوبت اول ( دی ماه ۱۴۰۱ )

امتحانات نوبت اول دی ماه همواره برای دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی و حتی والدین آن ها نگران کننده بوده است. دلیل این نگرانی و اضطراب این است که دانش آموزان برای اولین بار با سوالات امتحانی نیمی از کتاب ریاضی پایه چهارم مواجه می شوند و آشنایی قبلی از نوع سوالات این درس و میزان سختی آن ها ندارند.

با توجه به این موضوع بهتر است برای رفع این اضطراب و نگرانی، دانش آموزان پایه چهارم ابتدایی، نمونه سوالات ویژه امتحانی نوبت اول دی ماه ریاضی سال های قبل را مطالعه نمایند تا با نوع سوالات و راه حل های آن ها بهتر آشنا شوند. به همین دلیل در این قسمت چند سری از نمونه سوالات ویژه امتحانی نوبت اول دی ماه ۱۴۰۱ ریاضی چهارم دبستان برای دانلود رایگان دانش آموزان قرار گرفته است.

 

نمونه سوالات امتحانی ریاضی چهارم ابتدایی نوبت اول
سوالات امتحانی ریاضی چهارم ( سری 1 )
سوالات امتحانی ریاضی چهارم ( سری 2 )
سوالات امتحانی ریاضی چهارم ( سری 3 )
سوالات امتحانی ریاضی چهارم ( سری 4 )
سوالات امتحانی ریاضی چهارم ( سری 5 )

نمونه سوالات امتحانی نوبت اول ریاضی چهارم با جواب

در بخش زیر برای شما عزیزان پایه چهارم همیار ، قصد داریم تا نمونه سوال ریاضی چهارم دی ماه همراه با پاسخنامه را قرار دهیم . شما میتوانید از طریق لینک های زیر نمونه سوال ریاضی چهارم نوبت اول را دریافت نمایید.

حتما بخوانید:  8 نمونه سوالات فارسی چهارم ابتدایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *